Hakkımızda

Kerem Otogaz

Kerem Otogaz, İstanbul Bahçelievler'de 25 yıldır faaliyet gösteren bir otogaz dönüşüm merkezidir. Şirket, lpg dönüşümü konusunda uzmanlaşmış güvenilir bir işletmedir ve montaj hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, atiker, prins ve lovata gibi önde gelen markaların yetkili servisidir. Kerem Otogaz, yılların deneyimi ve saygınlığı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Otogaz Nedir ?

Otogaz, en verimli, çevreci ve ekonomik yakıt LPG'nin, araç yakıtı olarak kullanılan haline verilen isimdir. Propan ve bütan gazlarının TS EN 589 standardına uygun mevsimsel karışımıyla verimli ve çevreci hale getirilir.

Prins,Atiker,Lovato dünyanın en teknolojik ve ilklere imza atan markaları olarak geniş ürün yelpazesiyle benzinli tüm araç modellerinde LPG dönüşümü gerçekleştirir. Araca uygun kit seçilerek araçlarda otogaz ile güvenli bir yolculuk imkanı sağlar.

Ekonomik Otogaz

Otomotiv yakıtları içinde otogaz (LPG) daha ekonomik olduğu için kullanıcılara fiyat avantajı sağlar. Kullanıcının sağlayacağı yarar litre başına hesaplandığında özellikle benzine göre yüksek tasarruf sağlandığı görülebilir. Araç kullanma sıklığına paralel olarak tasarrufunuz da artacaktır.

Yılda yaptığınız yaklaşık km ve aracınızın 100 km'de harcadığı benzin miktarını biliyorsanız aşağıda linkten ulaşacağınız hesaplama modülü sayesinde tahmini olarak yıllık benzin ve otogaz masrafınızı hesaplayabilir ve ne kadar tasarruf edeceğinizi görebilirsiniz. LPG dönüşümü ardından elde edeceğiniz net tasarruf rakamınız, otogaz dönüşümünüzü yapacak olan uzmanla birlikte, aracınızın marka-modeline göre şekillenecektir.